Naar de inhoud
Logo van Basic Wash

Basic Wash Breda

Wasstraat in Breda

Automatisch wassen bij Basic Wash Breda

  • Wasstraat
  • Nu open · 24 uur
  • Nog geen reviews
Minervum 7001-C, 4817 ZL Breda
Wassen vanafper wasbeurt€ 6,99
BelWebsiteIs dit jouw carwash?

Over Basic Wash Breda

Basic Wash Breda ligt aan Minervum 7001-C in Breda. Je auto blijft stilstaan terwijl het automatische wasprogramma wordt uitgevoerd. De maximale washoogte is 2,90 meter en de maximale wasbreedte is 2,58 meter. Met het Basic-programma is je auto in ongeveer vier minuten gewassen.

Onderdeel vanBasic Wash · 20 vestigingen

Foto's

Locatie

Kaart laden…
Minervum 7001-C, 4817 ZL Breda
Route startenRoute

Gegevens

Naam
Basic Wash Breda
Onderdeel van
Basic Wash
Adres
Minervum 7001-C, 4817 ZL Breda
Plaats
Breda
Provincie
Noord-Brabant
Telefoon

Faciliteiten

  • Rollover
  • Stofzuigers
  • Osmosewater
  • 24 uur open
  • Bandenspanning & lucht

Programma's & prijzen

  • BasicBasiswasbeurt; vlekvrij naspoelen€ 6,99
  • GoldHogedrukvoorwas; actief schuim; velgenreiniging; drogen en vlekvrij naspoelen€ 9,99
  • PremiumWax; bodemwassen; hogedrukvoorwas; actief schuim; velgenreiniging; drogen en vlekvrij naspoelen€ 12,50
  • Premium PlusHD-polish; bodemwassen; hogedrukvoorwas; actief schuim; velgenreiniging; drogen en vlekvrij naspoelen€ 15,00

Wassen vanaf € 6,99 per wasbeurt

Wasabonnementen

Premium Plus

Onbeperkt Premium Plus-programma; fair use maximaal drie keer het gemiddelde gebruik

€ 25,50per maand

Basic

Onbeperkt Basic-programma; fair use maximaal drie keer het gemiddelde gebruik

€ 12,50per maand

Gold

Onbeperkt Gold-programma; fair use maximaal drie keer het gemiddelde gebruik

€ 17,50per maand

Premium

Onbeperkt Premium-programma; fair use maximaal drie keer het gemiddelde gebruik

€ 21,50per maand

Reviews

Nog geen reviewsBen jij de eerste die deze locatie beoordeelt?

Veelgestelde vragen over Basic Wash Breda

Wat kost een wasbeurt bij Basic Wash Breda?

Basic kost € 6,99, Gold kost € 9,99, Premium kost € 12,50 en Premium Plus kost € 15,00.

Kan ik hier stofzuigen?

Ja, er staan stofzuigers. Of stofzuigen gratis is, weten we niet.

Heeft Basic Wash Breda een wasabonnement?

Ja: Premium Plus (€ 25,50 per maand), Basic (€ 12,50 per maand), Gold (€ 17,50 per maand) en Premium (€ 21,50 per maand).

Is Basic Wash Breda dag en nacht open?

Ja, hier kun je 24 uur per dag wassen.

Openingstijden

Contact

WebsiteGa naar website

Sociale media

Deze vestiging heeft geen eigen kanalen, dit zijn die van Basic Wash

Is dit jouw carwash?Claim de vermelding en houd prijzen, tijden en foto's zelf bij.

Wasstraten in de buurt

binnen 5,8 km
Alle 14 in Breda
Nieuwsbrief

Wastips en nieuwe carwashes in je mailbox

Wastips van de redactie en nieuwe carwashes bij jou in de buurt. Afmelden kan altijd met één klik.

Je krijgt eerst een mail om je aanmelding te bevestigen. Lees hoe we met je gegevens omgaan in de privacyverklaring.

Andere vestigingen van Basic Wash

8 van de 20 getoond, schuif voor de rest

Alle 20 vestigingen

Andere wasstraten in de buurt

Binnen 5,8 km van deze locatie

Alle 14 in Breda