Naar de inhoud
Kärcher Power CarWash Lelystad by Sato, wasbox in Lelystad
Vestiging Kärcher Power CarWash Lelystad by Sato
3 van 33 van de 3 vestigingen hebben foto's
Logo van Sato Carwash

Sato Carwash

Regionaal wasstraatbedrijf

  • 3 vestigingen
  • 3 plaatsen
  • 2 provincies
  • Wasstraat & wasbox
  • Nog geen reviews
Wassen vanaflaagste prijs€ 7,95

Over Sato Carwash

Sato Carwash heeft waslocaties in Almere, Lelystad en Schagen. De locaties gebruiken Kärcher-apparatuur voor zelf wassen. In Schagen is daarnaast een automatische roll-over aanwezig.

  • 3vestigingen
  • 3plaatsen
  • 2provincies

Wat je op elke vestiging krijgt

  • Drie met een wasboxNaast de wasstraat kun je daar zelf met de hogedruklans aan de slag.
  • SchuimlansOp elke vestiging.
  • HogedrukreinigerOp elke vestiging.
  • VelgenreinigingOp elke vestiging.

Programma's & prijzen

  • BasisSchuimdouche; hogedrukspoeling; borstelwas; drogen.€ 7,95
  • CompleetSchuimdouche; hogedrukspoeling; borstelwas met wax; schuimpolish inpoetsen; intensief drogen.€ 9,95
  • VIP-WashVelgen inweken en spoelen; hogedruk en onderbodem; borstelwas met wax; dubbele schuimpolish; premium drogen.€ 12,95

Richtprijzen van het bedrijf, de prijs die de meeste vestigingen rekenen. Eén vestiging kan afwijken; op de pagina van die vestiging staat wat er echt gerekend wordt.

Alle 3 vestigingen

3 vestigingen gevonden

Veelgestelde vragen over Sato Carwash

Hoeveel vestigingen heeft Sato Carwash?

3, verdeeld over 3 plaatsen in 2 provincies. Flevoland is met twee vestigingen de grootste groep.

Wat kost een wasbeurt bij Sato Carwash?

Vanaf € 7,95 per wasbeurt. De prijzen verschillen per vestiging; kijk op de pagina van de vestiging bij jou in de buurt.

Kan ik bij Sato Carwash ook zelf wassen?

Ja, elke vestiging heeft een wasbox waar je zelf met de hogedruklans wast.

Waar ze zitten

2 van 12
Kaart van Nederland met de provincies waar Sato Carwash zitFlevolandNoord-Holland

Vestigingen

best beoordeeld
Alle 3 vestigingen

Contact met het bedrijf

Sociale media

Kanalen van het bedrijf

Klopt er iets niet? Meld een fout
Nieuwsbrief

Wastips en nieuwe carwashes in je mailbox

Wastips van de redactie en nieuwe carwashes bij jou in de buurt. Afmelden kan altijd met één klik.

Je krijgt eerst een mail om je aanmelding te bevestigen. Lees hoe we met je gegevens omgaan in de privacyverklaring.

Andere bedrijven op Autowaswijzer

Van landelijk tot lokaal

Alle bedrijven